20 Niedziela Zwykła rok C 14.08.2022 r.

w poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia NMP
w środę wspomnienie św. Jacka, prezbitera
w sobotę wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
2.) W poniedziałek 15.08 msze św. są tak jak w niedzielę:
o godz. 9:00 „Za śp. Józefa Kozioł i zmarłych z rodziny Kozioł”
o godz. 11:00 „Za śp. Władysłąwę Bączek w 30 dzień po pogrzebie”
o godz. 14:30 msza św. w DPS „Za Parafian”
3.) We wtorek msza św. jest o godz. 8:00 „Za Grażynę Szmit o Boże błogosław.”
4.) W środę msza św. jest o godz. 8:00 „Za Marka Szmita o Boże błogosław.”
5.) W czwartek i piątek wyjątkowo nie ma mszy św. w Różnowie
6.) W sobotę msza św. jest o godz. 18:00 „Za wnuki i prawnuki o Boże błogosław.”
7.) W przyszłą niedzielę msze św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Wolna intencja ”
o godz. 11:00 „Wolna intencja”
o godz. 12:15 msza św. w DPS „Za Parafian”
8.) Przez całą dzisiejszą niedzielę ks. proboszcz zbiera ofiary do puszki w kościele NSPJ w Olsztynie na budowę kościoła w Różnowie. Dziękuję wszystkim tym parafianom, którzy pomagają dziś w kwestowaniu.
9.) Dzisiejsza niedziela jak każda druga niedziela miesiąca jest niedzielą inwestycyj- ną, z której ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na budowę kościoła.
10.) Przed nami pozostał juz tylko jeden żelbetowy podciąg dachowy do zalania. Ko lejnym etapem będzie przygotowanie i montaż drewnianych elementów dachu.
11.) Proszę wszystkie rodziny o ducha wspólnoty w ponoszeniu trudów budowy. Dziękuję za wszelkie wpłaty przesyłane na konto parafialne dostępne na naszej stronie www.parafiaroznowo.info
12.) Ks. Abp Józef Górzyński Metropolita Warmiński oraz ks. Wojciech Sokołowski kustosz Sanktuarium w Stoczku Klasztornym zapraszają na Archidiecezjalne Uroczystości Dziękczynne za beatyfikację bł. Stefana Wyszyńskiego, które odbędą się w Stoczku Klasztornym w niedzielę 28 sierpnia o godz. 11:00
13.) Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł