27 Niedziela Zwykła rok C 2.10.2022 r.

we wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
w środę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
w piątek Najświętszej Maryi Panny Różańcowej - ODPUST PARAFIALNY
2.) Od poniedziałku do soboty msze św. w Różnowie są o godz. 18:00 w intencji „Dusz w czyśćcu cierpiących ”
3.) W tym tygodniu od poniedziałku do soboty zapraszam na RÓŻANIEC
o godz. 17:30. W niedzielę zapraszam na RÓŻANIEC o godz. 10:00.
4.) W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 9:00
5.) W piątek zapraszam wszystkich parafian na msze św. odpustową o godz. 18:00. Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej jest uroczystością naszej parafii - odpustem. Zachęcam do skorzystania w najbliższych dniach z
sakramentu spowiedzi, aby w dzień odpustu przyjąć Pana Jezusa w Eucharystii i skorzystać z wszelkich łask związanych z odpustem parafialnym.
6.) W przyszłą niedzielę msze św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Za śp. Franciszka Hełmińskiego - int. od Eugenii z rodziną”
o godz. 11:00 „Dziękczynna za 40 lat małżeństwa Krystyny i Piotra”
o godz. 12:15 msza św. w DPS „Za dusze w czyśćcu cierpiące 9/30”
7.) Dziękuję za wszelkie wpłaty przesyłane na konto parafialne dostępne na naszej stronie www.parafiaroznowo.info Prace przy budowie kościoła trwają.
8.) Do końca końca tego tygodnia trwają zapisy dzieci do przyjęcia w tym roku I Komunii Świętej oraz zapisy młodzieży do sakramentu bierzmowania w naszej parafii . Zapisów dokonujemy w zakrystii.
9.) Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł