IV Niedziela Wielkiego Postu „Laetare” rok B 10.03.2024

- w środę 11 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową
2.) Od poniedziałku do piątku msze św. w Różnowie sprawowane są o godz. 18:00 za „Śp. Zofię Każarnowicz - gregorianki 11-15/30”
3.) W piątek o godz. 17:30 zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
4.) W sobotę są dwie msze św.: w DPS o godz. 17:00 „Śp. Zofia Każarnowicz - gregorianka 16/30” i w Różnowie o godz. 18:00 w intencji
„Śp. Heleny Krankowskiej w 1 r. śm.”
5.) W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale są po mszy św. o godz. 9:00
6.) W przyszłą niedzielę msze św. są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Śp. Zofia Kozioł w 21 r. śm. i zmarłych z rodziny”
o godz. 11:00 „O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Pauliny Więckiewicz i Kuby Felka w dniu ich urodzin”
7.) Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które potrwają tradycyjnie przez trzy dni 10-12 marca. Poprowadzi je ks. dr Mariusz Jackowski. W poniedziałek i wtorek zapraszam wszystkich o godz. 17:30 na spowiedź rekolekcyjną.
8.) Ofiary zbierane na tacę jutro i pojutrze tradycyjnie przeznaczone są na
potrzeby ks. rekolekcjonisty. Niech to będzie naszą wdzięcznością za włożoną pracę i trud rekolekcyjny zwłaszcza w posłudze konfesjonału.
9.) Dzisiejsza niedziela jak każda drugą niedzielą miesiąca jest tzw. niedzielą
inwestycyjną, z której ofiary zbierane na tacę przeznaczona są na budowę naszego kościoła. Bóg zapłać za regularne wspieranie budowy kościoła.
10.) Wszystkim życzę błogosławionego nowego tygodnia oraz owocnego
zaangażowania się w czas wielkopostnych rekolekcji.